Рятувальники Хмельниччини отримали спецтехніку за сприяння НАТО | Поділля News
Новини
Суспільство

Рятувальники Хмельниччини отримали спецтехніку за сприяння НАТО

Рятувальники Хмельниччини сьогодні, 24 жовтня, отримали спеціальну техніку від Агентства НАТО. Про це повідомляється на сайті обласних надзвичайників.

“Два новенькі екскаватори-навантажувачі JCB передані групі піротехнічних робіт “Аварійно-рятувального загону спеціального призначення, яка з 2010 року є одним із співвиконавців проєкту Трастового фонду НАТО з утилізації застарілих боєприпасів, що представляють загрозу для зберігання та використання”, – йдеться у повідомленні.

Сертифікат на спецтехніку рятувальникам вручив керівник офісу NSPA в Україні Василь Литвинчук, який зазначив, що одним із напрямків діяльності агенції НАТО в Україні є гуманітарна місія щодо розмінування територій від наслідків війн. Тож і надалі триватиме співпраця з рятувальною службою Хмельниччини задля забезпечення її спеціальною технікою.

Як відзначають у прес-службі, за дев’ять років у рамках проєкту на полігонах ДСНС було знищено більше 500 тис. одиниць непридатних артилерійських та касетних боєприпасів, мін, авіаційних ракет, а також більше 1000 тонн вибухових матеріалів. Кожен із вибухонебезпечних предметів потребує особливого знищення, їх потрібно викладати у траншеї на глибину 4-6 м, а для цього потрібна спецтехніка, екскаватори та великовантажні автомобілі для їх перевезення до полігонів.

Автор: Галина Мельник

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS