У Хмельницькому помер головний лікар міської лікарні | Поділля News
Новини
Суспільство

У Хмельницькому помер головний лікар міської лікарні

У Хмельницькому вночі, 6 листопада, помер головний лікар міської лікарні Володимир Розгонюк. Про це інформує видання “Є”.

«Ми втратили одного зі своїх корифеїв, прекрасного спеціаліста, чуйного лікаря. Від імені усіх медиків міста висловлюємо щирі співчуття родині покійного», – сказав начальник управління охорони здоров’я міста Борис Ткач.

Прощання з головним лікарем відбудеться завтра, 7 листопада о 12-ій години в приміщенні Хмельницької міської ритуальної служби (вул. Толстого, 5а). Медика поховають на кладовищі в мікрорайоні Ружична.

Розгонюк Володимир Леонтійович народився 1 червня 1953 року. В 1972 році закінчив Хмельницьке медичне училище. З 1972 по 1974 рік проходив строкову службу. В 1974 році після звільнення у запас поступив на перший курс Вінницького медичного інституту, повний курс якого з отриманням кваліфікації лікаря-педіатра та диплома з відзнакою закінчив у 1980 році.

У 1981 році приступив до роботи в Хмельницькій міській дитячій лікарні на посаді дільничного лікаря-педіатра. З 1983 по 1997 рік – головний лікар міської поліклініки №3. В 1997 році переведений на посаду головного лікаря міського лікувально-діагностичного центру з одночасним виконанням протягом певного часу попередніх обов’язків. З вересня 1999 року призначений головним лікарем лікарні швидкої медичної допомоги, з лютого 2000 року – головним лікарем Хмельницької міської лікарні.

Нагадаємо, у Славуті 3 вересня після реконструкції відкрили хірургічне відділення центральної районної лікарні.

Автор: Галина Мельник

Читайте нас у Телеграм , у нашій групі Viber @ПоділляNEWS та InstagramTwitter