Новини
Інфраструктура

Скільки доріг ремонтують на Хмельниччині

В Україні завершується сезон ремонту дорожньої інфраструктури. За рік було зроблено 371,7 км доріг, мостів і шляхопроводів, всього ремонтується понад 2,2 тисячі км. Такі дані наводить видання “Слово і діло”.

Зазначається, що близько 16 км доріг залишилося реконструювати в Хмельницькій області. 545, 6 млн грн були закладені на ремонт, фактично використаних – 297,2 млн грн.

Найбільше кілометрів доріг цього року було відремонтовано в Харківській області – 116,6. Всього ще ремонтується 247,6 км ділянок, серед них Київ – Харків – Довжанський.

У Київській області за рік зробили 59,6 км доріг, майже 257 км у процесі. Повністю завершені роботи на Рудня – Гоголів – Бориспіль і Бориспіль – Березань – Яготин. Ще триває капітальний ремонт дороги Київ – Одеса і Київ – Ковель – Ягодин.

У Вінницькій області відремонтовано 51 км доріг. Закінчено дві траси Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка. У Житомирській зробили повністю 47 км автодоріг: Житомир – Чернівці і ділянка Виступовичі – Житомир – Могилів – Подільський.

Цього року жодну дорогу не ремонтували в Луганській і Черкаській областях. Майже 300 км доріг не відремонтували в Івано-Франківській області, 257 км – в Київській області, 177 км – в Одеській області. Близько 11 км доріг залишилося реконструювати в Донецькій області.

На наступний рік у влади більш амбітні плани: за словами міністра інфраструктури Владислава Криклія, реконструюють 4 тисячі км доріг. У бюджеті-2020 планують закласти 73,7 млрд грн на розвиток дорожньої інфраструктури (в бюджеті-2019 було 55 млрд).

Нагадаємо, на Хмельниччині з’явилась ще одна відремонтована ділянка автодороги. 

Автор: Галина Мельник

Читайте нас у Телеграм , у нашій групі Viber @ПоділляNEWS та InstagramTwitter