На Хмельниччині підприємство заборгувало 600 тисяч гривень орендної плати | Поділля News

На Хмельниччині підприємство заборгувало понад 600 тисяч гривень орендної плати

Прокуратурою Хмельницької області встановлено, що ще у 2008 році одне із підприємств стало власником комплексу нерухомого майна загальною площею близько 3,5 тис. кв. м у м. Кам’янці-Подільському. Рішенням міської ради власнику нерухомості було затверджено технічну документацію із землеустрою та на землекористувача покладено обов’язок упродовж місяця укласти договір оренди ділянки.
Однак, всупереч вимогам законодавства та рішенню органу місцевого самоврядування, з того часу правовстановлюючі документи, що посвідчують право користування землею площею понад 7,5 тис. кв. м, так і не оформлені. У зв’язку із цим ділянка використовується безоплатно, бюджет територіальної громади недоотримує значні кошти, що і стало підставою для захисту прокурором інтересів держави у суді.
Як повідомив керівник Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури Олександр Гончар, прокуратура звернулась до суду з позовом про стягнення із недобросовісного землекористувача на користь міської ради 640 тис. грн. безпідставно збережених коштів орендної плати.
Позов перебуває на розгляді у господарському суді Хмельницької області.

Читайте нас у Телеграм , у нашій групі Viber @ПоділляNEWS та InstagramTwitter