Як отримати додатковий заробіток: поради хмельничанам від Служби зайнятості | Поділля News

Як отримати додатковий заробіток: поради хмельничанам від Служби зайнятості

Хмельницька обласна служба зайнятості оприлюднила поради, як отримати додатковий заробіток під час пошуку постійного місця роботи. 

Зазначається, що для додатковї мотивації до праці та матеріальної підтримки безробітних, місцева влада та роботодавці за сприяння служби зайнятості організовують громадські та інші роботи тимчасового характеру.

«Для організації таких видів робіт, з безробітними укладаються трудові договора на строк, що сумарно не може перевищувати 180 календарних днів», – зазначає директор Хмельницького обласного центру зайнятості Сергій Черешня.

До переліку найбільш популярних (розповсюджених) тимчасових робіт увійшли:

  • Догляд за особами похилого віку та інвалідами; 
  • Інформування населення щодо порядку отримання житлових субсидій;
  • Роботи з благоустрою та озеленення територій;
  • Упорядкування закладів соціальної сфери;
  • Вантажно-розвантажувальні та інші підсобні роботи тощо.

З  початку 2019 року на обліку у Хмельницькій обласній службі зайнятості перебувало 32,3 тис. осіб, з них брали участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру  4,4 тис. безробітних.

Нагадаємо, на Хмельниччині протягом січня – жовтня  2019 року працевлаштовано близько 10 тис. осіб, які проживають у сільській місцевості, за професіями (спеціальностями): агроном, тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва, підсобний робітник тощо.

Читайте нас у Телеграм , у нашій групі Viber @ПоділляNEWS та InstagramTwitter