Новини
Суспільство

Скільки людей на Хмельниччині скористалися послугами служби зайнятості

Послугами Хмельницької обласної служби зайнятості скористалися 32,3 тис. осіб. Про це повідомляє Хмельницький обласний центр зайнятості.

Як зазначається, у січні-листопаді 2019 року в базі даних Хмельницької обласної служби зайнятості налічувалось 32,6 тис. вакансій, середній розмір оплати праці становив  5331,8 грн.

“З початку року понад 6 тис. роботодавців поінформували службу зайнятості про потребу у кваліфікованих працівниках в області. За сприяння обласної служби зайнятості статус працевлаштованих отримали  21,8 тис. громадян, в тому числі 12,1 тис. зареєстрованих безробітних. У громадських та інших роботах тимчасового характеру взяли участь 4,4 тис. осіб”, – йдеться у повідомленні.

Як відзначили у службі зайнятості, сьогодні зберігається потреба у робітничих спеціальностях. Більше 60% вакансій – професії металообробки, будівництва, транспорту, агропромислового комплексу, сфери торгівлі та послуг тощо.

За направленням центрів зайнятості, цьогоріч 4,4 тис. осіб проходили професійне навчання за 237 професіями та напрямками: електрогазозварник, тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, швачка, машиніст-кочегар котельні, водій тролейбуса тощо. Для підвищення конкурентоспроможності на ринку праці, ваучер на навчання отримали 7 осіб старше 45 років.

Із числа демобілізованих учасників АТО/ООС послугами центрів зайнятості області скористалися 1140 військовослужбовців, роботою забезпечено – 264, професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації проходили 50 осіб.

Довідково: станом на 1 грудня 2019 року актуальними були 1,8 тис. вакансій, на одну вакансію претендували 5 безробітних. Кількість зареєстрованих безробітних становила 10  тис. осіб, в тому числі 387 військовослужбовців – учасників АТО (ООС) та 34 особи з числа внутрішньо переміщених.

Раніше служба зайнятості оприлюднила ТОП-10 актуальних вакансій Хмельниччини.

Автор: Галина Мельник

Читайте нас у Телеграм , у нашій групі Viber @ПоділляNEWS та InstagramTwitter