Новини
Кримінал

На Хмельниччині головного бухгалтера підозрюють у заволодінні 3 млн грн

На Хмельниччині головного бухгалтера комунального підприємства, якого судять за привласнення 1,6 млн грн, підозрюють у заволодінні ще 3 млн грн. Про це повідомляє прес-служба прокуратури області.

Досудове розслідування за фактом привласнення коштів одного із комунальних підприємств Хмельницької міської ради завершили в червні минулого року. Встановили, що кошти привласнив колишній головний бухгалтер підприємства. Обвинувальний акт у вказаному кримінальному провадженні наразі перебуває на розгляді у Хмельницькому міськрайонному суді. Разом з тим, правоохоронцями викрито інші епізоди злочинної діяльності експосадовця, які він вчинив спільно із ще п’ятьма пособниками.

У цей же період – з листопада 2016 по жовтень 2018 року бухгалтер вносив у банківські платіжні системи підприємства завідомо неправдиві відомості про зарахування «заробітної плати» на карткові рахунки трьох співучасників, які працівниками вказаного підприємства ніколи не були. Окрім того, головний підозрюваний перераховував кошти на рахунки ще двох своїх спільників – фізичних осіб-підприємців, прикриваючись закупівлею товарно-матеріальних цінностей та виконанням робіт, які насправді не закуплялись та не виконувались.

В результаті вказаних дій комунальному підприємству завдано майнової шкоди на суму понад 3 млн грн.

Як повідомив керівник Хмельницької місцевої прокуратури Валерій Заяц, в ході досудового розслідування, уже колишній службовій особі та його пособникам повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. ч. 3, 4 та 5 ст. 191 (заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене повторно, у великих та особливо великих розмірах) КК України.

Підозрюваним обрано запобіжні заходи у вигляді домашнього арешту та стороною обвинувачення вживається комплекс заходів, спрямованих на завершення досудового розслідування.

Автор: Галина Мельник

Читайте нас у Телеграм , у нашій групі Viber @ПоділляNEWS та InstagramTwitter