Хмельничанин потрапив у смертельну аварію в сусідній області (ФОТО)
На Вінниччині хмельничанин на Volkswagen Golf на швидкості врізався у дерево і помер під час надання медичної допомоги. Про це повідомляє поліція області.
“8 січня в Гайсинському районі водій Volkswagen не впорався з керуванням та зіткнувся з деревом. Під час надання медичної допомоги у лікарні потерпілий помер”, – йдеться у повідомленні.
Аварія сталась близько 12.15 год. на автодорозі Стрий- Тернопіль – Кіровоград – Знам’янка. 40-річний водій Volkswagen Golf, житель м. Хмельницький, з’їхав у кювет, де зіткнувся з деревом.
Водія з численними травмами доставили до реанімаційного відділення лікарні, де він під час надання медичної допомоги помер.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2020/01/111-1024x736.jpg)
Як розповів начальник гайсинської поліції Ігор Соломон, причини та обставини аварії будуть встановлені під час досудового розслідування після проведення відповідних експертиз. Слідством розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 286 КК України (порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинили смерть потерпілого).
Нагадаємо, у Нетішині в ДТП потрапив пасажирський автобус.
Автор: Галина МельникЧитайте нас у Телеграм , у нашій групі Viber @ПоділляNEWS та Instagram, Twitter