Новини
Суспільство

У Хмельницькому нагородили кращих вогнеборців краю

6 лютого відбулась колегія Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області за підсумками роботи відомства у 2019 році.

Як інформує пресслужба Хмельницької ОДА, в урочистій обстановці почесними відзнаками ДСНС України та грамотами були нагороджені 12 рятувальників, які першими вступили у двобій із вогнем, врятували 19 та евакуювали із задимлених приміщень 333 студенти під час пожежі у гуртожитку Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

«Мені дуже приємно бути присутнім серед людей, які щодня і щоночі готові до самопожертви, аби виконати свій почесний обов’язок перед людьми і перед державою – запобігти, врятувати і допомогти. 29 тисяч виїздів, 1324 ліквідованих пожежі та найголовніше – 195 врятованих людських життів, – саме за це ви заслуговує подяк та найвищих нагород. Кожен із вас щодня, ризикуючи власним життям, стоїть на сторожі безпеки краян. Ви гідно несете почесне звання рятувальника, і для вас ваша робота, це не просто професія, а справжнє покликання», – зазначив у виступі голова Хмельницької ОДА Дмитро Габінет.

Автор: Наталя Кошай

Читайте нас у Телеграм , у нашій групі Viber @ПоділляNEWS та InstagramTwitter