Новини
Кримінал

Смартфон у салі намагались передати у Хмельницький ізолятор

Співробітниками Хмельницького слідчого ізолятора в черговий раз поперджено спроби, несвідомих громадян, доставити особам, взятим під варту заборонені речовини і предмети.

Як інформує держустанова, 25 лютого 2020 року при догляді посилки, що адресувалась на ім’я ув’язненої було виявлено та вилучено мобільний телефон, який знаходився в прихованому вигляді в шматку сала.

У цей же день у іншій посилці було виявлено та вилучено 4 пляшки пива однієї із торгових марок ємністю о,5 л. кожна, які знаходилися в даній посилці, будучи обмотаними поліетиленом.

За даними фактом співробітниками установи проводиться робота щодо оформлення та подальшого направлення до суду матеріалів за ознаками вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 188 КУпАП (незаконна передача заборонених предметів особам, яких тримають у слідчих ізоляторах, установах виконання покарань), відповідальність за яке передбачено у вигляді попередження або накладення штрафу від п’ятнадцяти до двадцяти п’яти неоподаткованих мінімумів доходів громадян із конфіскацією заборонених предметів.

Автор: Наталя Кошай

Читайте нас у Телеграм , у нашій групі Viber @ПоділляNEWS та InstagramTwitter