Новини
Здоров’я

Амбулаторії Хмельниччини отримали комплекти для телемедичних послуг

У сільські амбулаторії Хмельницької області сьогодні, 18 березня, відправили 48 комплектів обладнання для надання телемедичних послуг.

Вони дозволять пацієнтам віддалених населених пунктів отримувати консультації лікарів-спеціалістів з лікувальних закладів районного, обласного чи навіть національного рівня, повідомляє XM-inside.

До кожного комплексу входять: загальна оглядова цифрова камера, цифровий дерматоскоп, цифровий спірометр, монітор життєво важливих показників із цифровим інтерфейсом. Крім того – автоматичний вимірювач артеріального тиску та частоти пульсу з функцією добового моніторингу артеріального тиску та ЕКГ, цифровий пульсоксиметр, призначений для вимірювання ступеня насичення киснем крові та частоти пульсу дорослих, безконтактний термометр для швидкого вимірювання температури та 12-канальний електрокардіограф з цифровим інтерфейсом.

Один комплекс коштує 110 тисяч гривень. Закупили їх на умовах співфінансування: 90% коштів – з державного бюджету, а 10% – з місцевих. Усі амбулаторії, в які передали комплекти, мають доступ до мережі Інтернет.

Автор: Тетяна Новак

Читайте нас у Телеграм , у нашій групі Viber @ПоділляNEWS та InstagramTwitter