Новини
Суспільство

Вулиці Нетішина патрулюватимуть мобільні бригади

В рамках проведення обмежувально-карантинних заходів введених із метою запобігання поширенню в Україні коронавірусу COVID-2019, для підтримки громадської безпеки та порядку, у Нетішині розпочинають роботу мобільні бригади.

Правоохоронці, АТОвці, козаки, освітяни, представники культури та Служби у справах дітей виконкому міської ради проводитимуть спільні патрулювання. Про інформує виконавчий комітет Нетішинської міської ради.

Відтак, учора, 30 березня, відбулася робоча зустріч із керівниками мобільних груп, які перевірятимуть виконання заходів щодо недопущення поширення коронавірусної інфекції на території Нетішинської міської ОТГ. Присутні обговорили алгоритм дій, часові параметри, а також узгодили райони, де буде здійснена інспекція в місті.

У разі виявлення грубих порушень в роботі закладів та громадянами, керівники мобільних бригад будуть повідомляти у відповідні служби та правоохоронним органам.

Нагадаємо, адміністративний штраф за порушення правил карантину, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм становитиме від 17 тисяч до 34 тисяч гривень. Якщо закон порушив посадовець – йому загрожує штраф від 34 тисяч до 170 тисяч гривень.

Автор: Наталя Кошай

Читайте нас у Телеграм , у нашій групі Viber @ПоділляNEWS та InstagramTwitter