Новини
Бізнес

«Контінентал Фармерз Груп» підбиває підсумки весняної посівної

У «Контінентал Фармерз Груп» завершили весняну посівну кампанію. Всього в агрохолдингу під урожай 2020 року засіяно 89,5 тис. га ярих культур.

З них найбільшу частку займають соняшник (32,3 тис. га) та соя (32,1 тис. га), під кукурудзу цьогоріч відвели 21,7 тис. га площі, картоплю посадили на 1,7 тис. га,  а 1,6 тис. га засіяли ярою пшеницею.

Незважаючи на карантинні обмеження, цьогорічну весняну посівну у «Контінентал» вважають найбільш успішною за останні роки: її вдалося провести чітко в заплановані терміни. Значною мірою цього вдалося досягти завдяки ефективній підготовці до сезону – Компанія вчасно та в повному обсязі закупила всі необхідні запчастини, насіння, мінеральні добрива, а також поповнила свій парк новою самохідною та причіпною сільгосптехнікою. А завдяки неухильному дотриманню посилених заходів безпеки на всіх виробничих об’єктах «Контінентал Фармерз Груп» вдалося вберегти здоров’я персоналу Компанії під час виконання весняно-польових робіт.

Нам вдалося провести посів ярих культур у доволі стислі терміни, як і було заплановано. Така оперативність виправдала себе, адже дозволила максимально ефективно використати наявну вологу в ґрунті, кількість якої навесні, на жаль, з кожним сезоном зменшується. У цьому сезоні також хочу відмітити злагодженість роботи усієї нашої команди та її готовність долати нові виклики. Цього року всім аграріям вперше довелось працювати в особливих карантинних умовах. Але ми впорались і продовжуємо виконувати свої виробничі плани, – підбив підсумки директор з виробництва “Контінентал Фармерз Груп” Віталій Ставнічук.

Нагадаємо, що загалом у 2020 році «Контінентал Фармерз Груп» планує зібрати врожай із площі близько 192,5 тис. га в Тернопільській, Львівській, Хмельницькій, Чернівецькій та Івано-Франківській областях.

Автор: Адміністратор сайту

Читайте нас у Телеграм , у нашій групі Viber @ПоділляNEWS та InstagramTwitter