Новини
Інфраструктура

У поминальні дні в Хмельницькому змінять рух громадського транспорту

Аби хмельничани та гості міста змогли без проблем дістатися до кладовищ міста на Троїцьку батьківську поминальну суботу в Хмельницькому роботу громадського транспорту буде змінено.

За повідомленням Хмельницької міськради, 6 червня з 9.00 до 15.00 від кінцевої зупинки громадського транспорту «Вул. Довженка» до кладовища у мікрорайоні Ракове курсуватимуть 2 автобуси середньої місткості.

Також буде організовано роботу 8-ми великогабаритних автобусів сполученням «Катіон» – кладовище (Шаровечка)».

Крім цього, заплановано продовження руху тролейбусів, які курсують за маршрутами № 4 «Катіон – Ракове» та № 4А «Катіон – Ракове», до кладовища Шаровечка та збільшення кількості тролейбусів на маршрутах № 3 «Озерна – Ракове» та № 7 «Катіон – Ракове».

Додатково, на період з 3 червня до 5 червня (включно) буде організовано роботу автобусного маршруту № 52 «Катіон – Ракове» із заїздом до кладовища Шаровечка. Відправлення від зупинки «Завод “Катіон”» відбуватиметься за черговим графіком: 09:55, 12:35, 14:25, 16:15, 18:00.

Рух автобусів, кінцевими зупинками на маршрутах яких є зупинка громадського транспорту «Завод «Катіон», буде також продовжено до кладовища Шаровечка.

Пасажирські перевезення будуть здійснюватись за умови наявності у пасажирів засобів індивідуального захисту, в межах кількості місць для сидіння, передбаченої технічною характеристикою транспортного засобу або визначеної в реєстраційних документах на цей транспортний засіб та з дотриманням відповідних санітарних і протиепідемічних заходів в міському пасажирському транспорті загального користування (тролейбус/автобус), дотримання водіями та пасажирами типових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при перевезенні пасажирів автомобільним транспортом на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), встановлених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 21.05.2020 № 23.

Автор: Наталя Кошай

Читайте нас у Телеграм , у нашій групі Viber @ПоділляNEWS та InstagramTwitter