Новини
Кримінал

Заради кохання юний шепетівчанин обікрав магазин

За свою витівку 15-річний хлопець потрапив до суду і тепер до досягнення повноліття має бути під наглядом матері.

У повідомленні суду зазначається, що юнак зайшов до магазину побутових товарів у Шепетівці і непомітно для присутніх поклав до кишень тональний крем, тіні для повік і помаду відомих марок. Косметику вартістю 1074 гривні виніс, не заплативши.

Крадіжку зафіксували відеокамери. Із повідомленням про злочин керуюча магазином звернулася до поліції. Та у Шепетівському міськрайонному суді, який розглядав справу, вона запевнила, що претензій до юнака не має, просила тільки повернути вкрадене.

Підліток вину визнав, розповів, що вкрав косметику, аби подарувати дівчині.

Обвинувачений вперше притягується до кримінальної відповідальності, вчинив суспільно-небезпечне діяння середньої тяжкості, щиро розкаявся у скоєному, виключно позитивно характеризується за місцем навчання та проживання, має добрі умови проживання, проживає з матір’ю, яка здатна забезпечити позитивний виховний вплив на нього та постійний контроль за його поведінкою.

“Суд вважає за можливе виправлення без застосування кримінального покарання, в зв’язку з чим на підставі ст. 105 КК України відносно нього слід застосувати примусовий захід виховного характеру – передача до досягнення повноліття під нагляд матері”, – ідеться у вироку суду.

Вирок ще не набрав законної сили і може бути оскаржений до Хмельницького апеляційного суду.

Автор: Наталя Кошай

Читайте нас у Телеграм , у нашій групі Viber @ПоділляNEWS та InstagramTwitter