Новини
Суспільство

Хмельничани звинуватили працівників ЦНАПу у нелюдяності

Відео людей, які мокнуть під дощем біля Центру надання послуг на вулиці Грушевського в обласному центрі, оприлюднили у соцмережі.

На дворі злива, ЦНАП, а люди під дощем, бо ж карантин… На моє запитання чи можна людям зайти і стати на відстані, відповіли: Вам, що зонтик збігати купити! За 10 хв сказали може зайти 3 людини. В мене все,написала авторка відео.

На дворі злива, ЦНАП, а люди під дощем, бо ж карантин… На моє запитання чи можна людям зайти і стати на відстані, відповіли: Вам, що зонтик збігати купити! За 10 хв сказали може зайти 3 людини.В мене все…

Опубліковано Yuliya Zerdecka Вівторок, 16 червня 2020 р.

І хоч на самому відео факт розмови з працівниками ЦНАПу не зафіксований, та факт залишається фактом: люди біля центру надання адміністративних послуг мокнуть під дощем.

У коментарях хмельничани діляться досвідом відвідування інших державних установ у Хмельницькому, зокрема, податкової інспекції:

У податковій те саме: ціла демонстрація на дверях, всі товчуться на вулиці і в дверях тісненько, 20 чоловік між собою позминутись не може, неважливо, хто в який кабінет чи віконце, стійте млійте в масках в плечі одне одного штовхайте, цілуйтесь в потилиці – карантин!

Нагадаємо, за порушення карантину в Україні встановлені штрафи, найменший з яких 17 тисяч гривень. Днями хмельничанці, яка відмовилася одягнути маску у громадському транспорті, виписали штраф у розмірі 34 тисячі.

Автор: Тетяна Новак

Читайте нас у Телеграм , у нашій групі Viber @ПоділляNEWS та InstagramTwitter