На Хмельниччині стихія валила дерева та палила будівлі (ФОТО) | Поділля News
Новини
» Надзвичайні події » На Хмельниччині стихія валила дерева та палила будівлі (ФОТО)
Надзвичайні події

На Хмельниччині стихія валила дерева та палила будівлі (ФОТО)

Зливи та шквалисті вітри, які пройшлися вчора територією Хмельницької області, завдали клопоту як пересічним громадянам, так і рятувальникам.

Нагадаємо, вчора вранці після зливи в черговий раз підтопило вулицію Геологів на речовому ринку. А в другій половині дня вулиці Хмельницького подекуди перетворилися на ріки та озера.

Дісталося і мешканцям районів області. У Сатанові затопило ринок, а в Нетішині на вул. Набережній вітер звалив дерево на припаркований під ним автомобіль. В результаті проїзд до будинку виявився заблокованим. На допомогу містянам прийшли рятувальники, які розпиляли дерево, вивільнили автомобіль та розчистили дорогу від гілок.

Падали дерева і в Хмельницькому. Зокрема, у парку ім. Чекмана…

…у дворі одного з міських домогосподарств вербу звалило на електричні дроти…

…на вул. Комарова дерево впало на дорогу та обірвало лінію електромережі. Прибирали наслідки стихії також рятувальники.

Ще одне дерево впало на дорогу у Кам’янець-Подільському районі в селі Сахкамінь.

Дісталося і будівлям. Розряди блискавок влучили у дві будівлі на Шепетівщині та підпалили їх. Спочатку запалало у се­лі Бе­рез­на – там загорілася при­ват­на до­по­між­на спо­ру­да площею 40 квадратних метрів. Во­гонь пошкодив пок­риття, пе­рек­риття, сті­ни та до­маш­нє май­но, зав­давши збит­ків на 5 ти­сяч гри­вень.

За кілька годин по­же­жа від блискавки виникла у се­лі Судилків в господарчій споруді. Во­гонь теж пошкодив покриття, прекриття, сті­ни та до­маш­нє май­но. Сума збитків – 2 ти­с гри­вень.

Читайте нас у Телеграм , у нашій групі Viber @ПоділляNEWS та InstagramTwitter