Лікарні Хмельниччини отримали 7 нових апаратів ШВЛ
Апарати штучної вентиляції легень експертного класу від компанії «Епіцентр» отримали 6 лікарень Хмельницької області
Медичні заклади Хмельницької області продовжують отримувати допомогу для боротьби із пандемією COVID-19 від компанії «Епіцентр К». Соціально відповідальний бізнес передав 7 апаратів штучної вентиляції легенів до лікарень Хмельниччини. Зокрема, обладнання допоможе рятувати життя пацієнтів у Городоцькій, Дунаєвецькій, Славутській, Чемеровецькій, Шепетівській центральних районних лікарнях та Хмельницькій інфекційній лікарні (2 апарати ШВЛ).
«Апарати ШВЛ є ключовим елементом у лікуванні пацієнтів із коронавірусом, що мають важкі ускладнення дихальної системи та потребують шпиталізації. Компанія «Епіцентр» докладає всіх зусиль, щоби допомогти медикам протистояти COVID-19. Ми взяли на себе зобов’язання забезпечити лікарні України сучасним обладнанням та сьогодні передаємо першу партію апаратів ШВЛ Oricare V8600 (США) до медичних закладів Хмельниччини», — зазначив заступник генерального директора компанії «Епіцентр К» Вадим Лозовий.
Завдяки цьому обладнанню ми зможемо покращити рівень медичної допомоги, яка надається пацієнтам не тільки з ускладненнями через коронавірус, але й тим, хто потребує реанімаційних заходів через інші тяжкі стани. Ці апарати ШВЛ будуть використовуватися упродовж багатьох років для того, щоби рятувати життя наших пацієнтів та полегшувати роботу лікарів, — говорить голова Хмельницької обласної державної адміністрації Дмитро Габінет.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2020/07/photo_2020-07-03_11-11-37_edit-1-1024x768.jpg)
Самі медики характеризують апарати Oricare V8600 як реанімаційне обладнання експертного класу, яке слугуватиме лікарням для порятунку дорослих та маленьких пацієнтів. Він компактний та мобільний, з потужним акумулятором та не потребує наявності компресора, що робить його легким у переміщенні та дає змогу ефективно працювати у відділеннях реанімації та інтенсивної терапії.
З початку розповсюдження коронавірусної інфекції в Україні компанія «Епіцентр» відгукнулася на ініціативу Президента України Володимира Зеленського щодо забезпечення закладів охорони здоров’я необхідними засобами захисту й обладнанням по боротьбі з COVID-19. У межах цієї співпраці в травні «Епіцентр» передав гуманітарний вантаж — 2 млн масок, 75 тис. захисних комбінезонів та 30 тис. захисних окулярів — в усі обласні центри країни.
«Епіцентр К» також узяв кураторство над Хмельницькою областю. Представники компанії увійшли в оперативний штаб, створений при Хмельницькій ОДА, який уже надав допомогу 72 закладам охорони здоров’я та 5 соціально-інституційним закладам догляду за вразливими категоріями населення Хмельниччини — майже 300 тис. одиниць засобів індивідуального захисту та 176 одиниць медичного обладнання та устаткування.
Автор: Наталя Кошай«Відтепер у лікарнях області є сучасні монітори пацієнта, які виводять на екран усі життєві показники хворого, інфузійні насоси, які автоматично дозовано вводять препарати, сучасні стерилізатори та автоклави для якісної дезінфекції медичного устаткування, мобільні палатні рентген-апарати та кисневі концентратори, які допомагають «роздихати» легені хворого, дезінфікуючі рамки та запас засобів індивідуального захисту», — розповідає Уляна Ткаченко, депутат Хмельницької обласної ради та член Оперативного штабу.
Читайте нас у Телеграм , у нашій групі Viber @ПоділляNEWS та Instagram, Twitter