Новини
Кримінал

На Хмельниччині у заказнику незаконно вирубали дерева

Загальна сума шкоди, заподіяної державі незаконними діями невідомих осіб становить понад сто тисяч гривень.

Під час перевірки, проведеної Державною екологічною інспекцією у Хмельницькій області на території Мислятинської сільської ради Ізяславського району було виявлено незаконну рубку дерев різних порід на території ландшафтного заказника місцевого значення «Мислятинський». Серед незаконно зрубаних дерев налічувалось дев’ятнадцять дубів, дев’ять пнів сосни, двадцять вісім пнів берези та інших дерев загальною кількістю сімдесят шість штук. Загальна сума шкоди, яка була заподіяна державі незаконними діями становить 125 тис. 618 грн. 50 коп.

Матеріали за фактом події в порядку статті 214 Кримінального Кодексу України направлені до Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області для встановлення винних осіб та притягнення до відповідальності.

У Держекоінспекції Хмельниччини зазначають, що в липні 2017 року також була встановлена незаконна рубка дерев на території цього ж ландшафтного заказника. Тоді було знищено тридцять чотири дерева різних порід, загальна сума збитків становила 78 885 грн.

Матеріали проведення перевірки та розрахунок збитків були направлені Держекоінспекцією у Хмельницькій області до правоохоронних органів.

Довідка: Мислятинський заказник – ландшафтний заказник місцевого значення в Україні. Об’єкт природно-заповідного фонду Хмельницької області. Розташований у межах Ізяславського району Хмельницької області, в селі Мислятин і на захід від села. Площа 275,8 га. Статус надано згідно з розпорядженням голови ОДА від 28.09.1995 року № 67-р. Перебуває у віданні Мислятинської сільської ради. Статус надано для збереження мальовничого природного комплексу на схилах долини річки Горинь

Автор: Тетяна Новак

Читайте нас у Телеграм , у нашій групі Viber @ПоділляNEWS та InstagramTwitter