На Хмельниччині у двох ДТП постраждали дорослий та підліток
Обидві дорожньо-транспорті пригоди сталися протягом дня 16 липня в одному районі області – Славутському.
Близько третьої години дня на автодорозі «Городище — Рівне — Старокостянтинів» між Славутою та селом Цвітоха 37-річний житель села на автомобілі «Сітроен Берлінго» допустив зіткнення з автомобілем «Мерседес Віто» під керуванням 50-річного славутчанина. У результаті ДТП 46-річний пасажир автомобіля «Мерседесу» отримав тілесні ушкодження і був госпіталізований до травматологічного відділення Шепетівської центральної районної лікарні, – повідомляють у секторі комунікації поліції Хмельницької області.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2020/07/DTP-Slavuta.jpg)
Вчора ж у Нетішині близкьо восьмої години вечора на вулиці Шевченка місцевий житель, керуючи автомобілем «Рено Кліо», збив 15-річну мешканку Славути. Дівчинка переходила дорогу по нерегульованому пішохідному переходу. За попередньою інформацією, постраждала отримала забій хребта. Їй надано медичну допомогу без госпіталізації.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2020/07/DTP-Netishyn.jpg)
Всього протягом 16 липня правоохоронці задокументували 22 дорожньо-транспортні пригоди без потерпілих. Крім того, виявилидев’ять водіїв, які перебвали за кермом у стані алкогольного сп’яніння.
Автор: Тетяна НовакЧитайте нас у Телеграм , у нашій групі Viber @ПоділляNEWS та Instagram, Twitter