На Хмельниччині спецпризначенці влаштували забіг пам’яті
Військові присвятили цей захід своїм полеглим в боях з російськими окупантами побратимам.
Забіг пам’яті «Назавжди в строю» провели в одній з частин Сил спеціальних операцій. Складався він з трьох дистанцій – 5, 16 та 24 кілометрів. Саме найдовшу дистанцію 90% підрозділу долали під пекельним сонцем.
Серед учасників заходу були й військові, які отримали поранення та пройшли тривале лікування. Вони, зціпивши зуби, не відставали від основної групи підрозділу.
Як повідомляє Сергій Жмурко, спецкореспондент #АрміяInform_Хмельницький, шість років тому, 24 липня 2014-го, в бою з силами ворога, що переважали, загинули сержанти Андрій Чабан, Василь Кобернюк, Володимир Черкасов та солдат Тарас Якимчук. Під час виконання бойового завдання 26 жовтня 2014 року загинув капітан Дан Колісник.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2020/07/002.jpg)
Фото автора.
Автор: Тетяна НовакЧитайте нас у Телеграм , у нашій групі Viber @ПоділляNEWS та Instagram, Twitter