На Хмельниччині рятувальники тренувалися гасити пожежі нафтопродуктів
Навчально-експериментальне заняття з особовим складом пожежників провели вчора у Нетішині на смузі психологічної підготовки 7 Державної пожежно-рятувальної частини
Мета заняття – визначення ефективності вогнегасних засобів, способів та методів гасіння розлитого мастила на горизонтальних поверхнях та технологічному обладнанні.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2020/07/IMG_20200730_141951.jpg)
Під час заняття вогнеборці гасили мастило за допомогою ствола пожежного ручного комбінованого та ствола повітряно-пінного розпилюючого. На гасіння подавали розпилені струмені води, воду зі змочувачем та повітряно-механічну піну.
Читайте також: На Хмельниччині горіла нафтобаза
Автор: Тетяна НовакЧитайте нас у Телеграм , у нашій групі Viber @ПоділляNEWS та Instagram, Twitter