Жителька Хмельницької області незаконно передала 23 гривні ув’язненому
Нещодавно слідчі Хмельницького СІЗО під час огляду передачі , яку принесла громадянка міста Славута своєму знайомому, виявили та вилучили грошові кошти на загальну суму 23 гривні.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2020/08/117851371_656303084972134_470843699885321009_o.jpg)
Наразі співробітниками проводиться робота щодо оформлення та подальшого направлення до суду матеріалів за ознаками вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 188 КУпАП (незаконна передача заборонених предметів особам, яких тримають у слідчих ізоляторах, установах виконання покарань).
Згідно статті передбачена відповідальність у вигляді попередження або накладення штрафу від п’ятнадцяти до двадцяти п’яти неоподаткованих мінімумів доходів громадян із конфіскацією заборонених предметів. 23 гривні було успішно вилучено.
Автор: Катерина ПрокопецьЧитайте нас у Телеграм , у нашій групі Viber @ПоділляNEWS та Instagram, Twitter