В обласному центрі палав легковик (ОНОВЛЕНО)
Учора ввечері у Хмельницькому загорівся автомобіль Рено Лагуна.
Подія сталась по вулиці Тернопільській, 34/2. Легковик задимівся, а згодом почав палати. На місці події працювали рятувальники, які ліквідували займання. Нещасних випадків не було.
Пожежа виникла близько 20:00. автомобіля . Вогнем знищено відсік двигуна, пошкоджено капот автомобіля. Ймовірна причина пожежі – несправність електричної системи автомобіля. Збитки – 20000 грн.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2020/08/9F771F4E-97D0-4011-B491-C50D32DB463F-576x1024.png)
Читайте нас у Телеграм , у нашій групі Viber @ПоділляNEWS та Instagram, Twitter