Бізнесменка-втікачка повернулася у Хмельницький | Поділля News
Новини
Суспільство

Бізнесменка-втікачка повернулася у Хмельницький

Колишня депутатка Хмельницької міської ради, відома у місті бізнесменка Оксана Кольгофер опублікувала своє фото разом із чоловіком зі святкування 50-річчя обласного театру ляльок.

Нагадаємо, одіозну бізнесменку у 2018 році Служба безпеки України оголосила у розшук. Інформація про це тоді з’явилась на сайті Міністерства внутрішніх справ.

Як зазначається у повідомленні, переховувалася від слідства Оксана Кольгофер від 3 серпня 2018 року. Тому її, за поданням Служби безпеки України, оголосили в розшук та попросили в разі наявності інформації про можливе місце перебування, повідомити про це правоохоронців.

У Хмельницькому бізнесменка була на той момент відома як власниця ТЦ «Либідь Плаза», в приміщенні якого у березні 2018 року правоохоронці проводили обшуки, а згодом дісталися й до маєтку родини Кольгоферів у Лісових Гринівцях. Там вилучили документацію, гроші та зброю.  

Візит силовиків пов’язували з махінаціями під час будівництва ТЦ «Квартал» у центрі Хмельницького. За даними слідства, троє громадян надали ТОВ «Укрбудінвест» (яке пов’язують з родиною Кольгоферів) протягом 2007 – 2008 років 1,4 млн. грн. Ці кошти інвестори сплатили, як дольову участь у будівництві торгівельно-житлового центру. З’явитись будівля мала за адресою Кам’янецька, 17. Натомість ТОВ «Укрбудінвест» мали віддати інвесторам частину квадратних метрів комерційної площі. Товариство будівництво так і не розпочало, а від ділянки відмовилось на користь підконтрольного йому ПП «Пектораль-1». Ця фірма у 2016 році фактично і звела ТЦ «Квартал».  Ні грошей, ні квадратних метрів дольовики не побачили: ТОВ “Укрбудінвест” була визнана неплатоспроможною, повідомляє видання Новини Хмельницький.

У червні цього року Оксана Кольгофер на своїй сторінці у ФБ опублікувала фото диплому, який Благодійна організація «Фонд родини Кольгофер» отримала на регіональному конкурсі «Благодійна Хмельниччина 2019».

А днями у соцмережах Оксана Кольгофер «засвітилася» разом з чоловіком на святкуванні 50-річчя Хмельницького академічного обласного театру ляльок.

Що змусило бізнесменку-втікачку повернутися до Хмельницького, наразі невідомо. Нагадаємо, 2014 року на позачергових виборах до Верховної ради України Оксана Кольгофер балотувалася по 191 одномандатному округу. У перегонах тоді вона посіла третє місце із загальним результатом 12,98 %. А Хмельницький, як і вся Україна, якраз готується до місцевих виборів, які заплановані на 25 жовтня…

Автор: Тетяна Новак

Читайте нас у Телеграм , у нашій групі Viber @ПоділляNEWS та InstagramTwitter