Аномалія у Хмельницькому: в центрі знову зацвіли каштани
У центрі Хмельницького вдруге за рік зацвіли каштани. Попри те, що листя на деревах вже пожовкло, поруч з ними почали з’являтися суцвіття. Також в місті повторно зацвіли акації. Аномалією поділився на своїй сторінці у Facebook хмельничанин Андрій Грищук.
Андрій ділиться із друзями:
Деяким деревам набридла, мабуть, щорічна одноманітна рутина, і вони вдруге цього року засвітили свої свічечки.
Таке диво сталось через аномальну спеку в місті. Внаслідок цього дерева почали пристосовуватись до погодніх умов та вийшли вдруге із сплячки, мабуть думаючи, що уже весна.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2020/09/119066035_3287412071335449_3441783673418132377_n.jpg)
Також деякі дослідники вважають, що поява зелених голівок на каштанах спричинена також високій забрудненості у місті. Але це не являється ключовою причиною аномалії.
Фахівці зазначають, що друге цвітіння каштанів спричиняє ураження дерев шкідником – каштановою міллю. Врешті це призводить до знищення і повного висихання дерев. Більше того – вже заражені дерева руйнують і здорові рослини. Таке явище позначиться негативно на інших деревах, які цвістимуть наступного року.
Автор: Катерина ПрокопецьЧитайте нас у Телеграм , у нашій групі Viber @ПоділляNEWS та Instagram, Twitter