На Хмельниччині спалахнув електровоз (фото)
Вчора, 20 вересня о 23год. 32хв. виникла пожежа електровоза ВЛ80 №701, який перебував у цей час у Деражнянському районі смт. Комарівці. Одразу ж було викликано оперативну групу ДСНС. Постраждалих немає. Про це повідомляє Головне управління ДСНС у Хмельницькій області.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2020/09/120004443_3639302016103509_9012036200216389800_o-2-1024x682.jpg)
На гасіння пожежі також залучили пожежний потяг ст. Жмеринка.
Причина спалаху та збитки наразі встановлюють.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2020/09/120009571_3639301912770186_4669335857411859234_o-1024x682.jpg)
Пожежу ліквідовано 11 ДПРЧ, 28 ДПРП, 15 ДПРЧ. На місце пожежі виїжджали: оперативна група ГУ ДСНС на чолі з полковником служби ЦЗ Козаком А.А., чергова зміна ОКЦ, майор служби ЦЗ Король С.Б.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2020/09/120073453_3639302012770176_703849749900562551_o-1024x682.jpg)
Читайте нас у Телеграм , у нашій групі Viber @ПоділляNEWS та Instagram, Twitter