Екстренну медицину Хмельниччини може очолити діючий керівник
У Хмельницькому відбулося засідання конкурсної комісії з визначення кандидата на посаду директора комунального некомерційного підприємства «Хмельницький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Хмельницької обласної ради.
До участі у конкурсі допустили двох претендентів – Олександра Терещука (діючого директора Центру) та Юрія Донюка (заступника директора з оперативної роботи).
Після співбесіди з обома претендентами на посаду, конкурсна комісія заслухала їх пропозиції щодо розвитку КНП «Хмельницький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф».
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2020/09/B2DC99C8-869E-4FAB-84F8-D6C6FF0D2D9A.jpeg)
За результатами голосування членів комісії переможцем конкурсу на зайняття вакантної посади став Олександр Терещук.
Далі кандидатуру мають затвердтити депутати на сесії Хмельницької обласної ради.
Автор: Наталя КошайЧитайте нас у Телеграм , у нашій групі Viber @ПоділляNEWS та Instagram, Twitter