Новини
Події

На території Хмельницької міської лікарні з’явився яскравий мурал

Нещодавно на сірій стіні біля Хмельницької міської дитячої лікарні з’явились яскраво розфарбовані малюнки. Медики підтримали ідею учнів ВПУ №25 намалювали на підпірній стіні морські хвилі, кольоровий ліс і навіть герб Хмельницького. Про це повідомляє МТРК “Місто”.

Тепер з вікна лікарні діти будуть бачити яскраві барви, а не сіру звичайну стіну. Створювали малюнки художники-другокурсники ВПУ № 25, у яких саме зараз проходить виробнича практика.

Ми виконували малюнки у пастельних тонах, щоб вони не сильно впадали в око та просто щоб радували всіх навколо, – говорить учениця ВПУ №25 Ангеліна Гальміз

Головна лікарка дитячої лікарні розповіла: для того, щоб дитина швидше одужала, вона повинна бути в позитивній, гарній атмосфері. Не тільки медикаментами ми лікуємось, не тільки добрим словом, а і усім, що нас оточує.

Завдання було показати радість. Ми зобразили вершини, гори, сонце, хмарки, та наш острів на бугу, – наголошує майстер виробничого навчання ВПУ Любов Шаля

Також зобразили на стіні герб нашого міста. Для роботи використовували фасадний акрил, який учні отримали від представників Міжнародної антинаркотичної асоціації.

Учні працювали над цим малюнком 2 дні. Тепер це другий мурал на території міської дитячої лікарні.

Фото використано із відео матеріалу МТРК “Місто”

Автор: Ірина Беднаровська

Читайте нас у Телеграм , у нашій групі Viber @ПоділляNEWS та InstagramTwitter