На території Хмельницької міської лікарні з’явився яскравий мурал
Нещодавно на сірій стіні біля Хмельницької міської дитячої лікарні з’явились яскраво розфарбовані малюнки. Медики підтримали ідею учнів ВПУ №25 намалювали на підпірній стіні морські хвилі, кольоровий ліс і навіть герб Хмельницького. Про це повідомляє МТРК “Місто”.
Тепер з вікна лікарні діти будуть бачити яскраві барви, а не сіру звичайну стіну. Створювали малюнки художники-другокурсники ВПУ № 25, у яких саме зараз проходить виробнича практика.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2020/09/image-9.png)
Ми виконували малюнки у пастельних тонах, щоб вони не сильно впадали в око та просто щоб радували всіх навколо, – говорить учениця ВПУ №25 Ангеліна Гальміз
Головна лікарка дитячої лікарні розповіла: для того, щоб дитина швидше одужала, вона повинна бути в позитивній, гарній атмосфері. Не тільки медикаментами ми лікуємось, не тільки добрим словом, а і усім, що нас оточує.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2020/09/image-11.png)
Завдання було показати радість. Ми зобразили вершини, гори, сонце, хмарки, та наш острів на бугу, – наголошує майстер виробничого навчання ВПУ Любов Шаля
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2020/09/image-10.png)
Також зобразили на стіні герб нашого міста. Для роботи використовували фасадний акрил, який учні отримали від представників Міжнародної антинаркотичної асоціації.
Учні працювали над цим малюнком 2 дні. Тепер це другий мурал на території міської дитячої лікарні.
Фото використано із відео матеріалу МТРК “Місто”
Автор: Ірина БеднаровськаЧитайте нас у Телеграм , у нашій групі Viber @ПоділляNEWS та Instagram, Twitter