Хмельничанка виборола золото в Діамантовій лізі

Хмельничанка Марина Бех-Романчук везе зі столиці Катару Дохи – золото. Про це повідомляє Хмельницьке обласне відділення національного олімпійського комітету.

Перемога дісталася спортсменці на етапі Діамантової ліги в стрибках у довжину серед жінок. Виступаючи  торік  6 жовтня у цьому ж секторі, вона стала срібною призеркою чемпіонату світу з результатом 6,92 м.

Головними суперницями Марини Бех-Романчук були нігерійка Есе Бруме (особистий рекорд – 7,05 м, бронзова медалістка світової першості 2019 року у Досі) та шведка Хадді Санья, котра 15 жовтня у хорватському Загребі встановила персональне досягнення – 6,92 м.

Змагатися у світовій серії найпрестижніших комерційних легкоатлетичних змагань Діамантової ліги Бех-Романчук розпочала у минулому році, куди її запросили після здобуття “срібла” європейського чемпіонату 2018 року. Cвою першу перемогу вона на етапах ліги здобула цьогоріч у серпні, коли виграла змагання у Стокгольмі.

Нагадаємо, що на День міста Марина Бех-Романчук отримала у подарунок квартиру у Хмельницькому.

Автор: Юлія Ростоцька