У Дунаєвецькій ОТГ з’явилася перша місцева пожежна команда
Наразі у районі вже є 4 місцеві пожежні команди (МПК) та мережа добровільної пожежної охорони в 38 населених пунктах. Проте на території Дунаєвецької об’єднаної тергромади подібне формування є першим.
Новий підрозділ вогнеборців вперше вийшов на бойове чергування у селі Великий Жванчик вчора, 15 жовтня.
У штаті підрозділу нової МПК – 8 осіб, які оперативно реагуватимуть на можливі надзвичайні ситуації та події на території 9 населених пунктів громади, які входять до району виїзду, повідомляють у ГУ ДСНС України у Хмельницькій області.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2020/10/mpk-Dunayivtsi-1-1024x682.jpg)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2020/10/mpk-Dunayivtsi-2-1024x682.jpg)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2020/10/mpk-Dunayivtsi-3-1024x678.jpg)
Автор: Тетяна Новак«Цей підрозділ увійде до складу пожежно-рятувальних розрахунків області і виступатиме потужною ланкою, здатною надавати допомогу населенню у разі виникнення пожеж чи різних непередбачуваних ситуацій. Створення підрозділів такого типу в інших населених пунктах області триватиме й надалі”, – зазначив заступник начальника Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області з реагування на надзвичайні ситуації полковник служби цивільного захисту Олександр Горін.
Читайте нас у Телеграм , у нашій групі Viber @ПоділляNEWS та Instagram, Twitter