Кандидатка у мери Хмельницького привітала суперника з перемогою | Поділля News
Новини
Суспільство

Кандидатка у мери Хмельницького привітала суперника з перемогою

Інна Ящук, яка претендувала на крісло очільника обласного центру на цьогорічних місцевих виборах, опублікувала привітання на адресу новообраного голови Хмельницького, подякувала містянам за голоси та… заінтригувала.

На своїй сторінці у Фейсбук претендентка на посаду міського голови Хмельницького написала слова вітання Олександру Симчишину, який на виборчих перегонах фінішував зі значним відривом.

Хочу щиро привітати Вас із переконливою перемогою в боротьбі за посаду Хмельницького міського голови. Без перебільшення, такий результат бажаний кожному місцевому політику в Україні. Кредит народної довіри — це найдорожчий ресурс, що надзвичайно важко здобути. Тож бажаю слідувати власним принципам, високій моралі та виправдати довіру містян, – написала Інна Ящук.

Також вона висловила сподівання, що місто надалі розвиватиметься завдяки ефективній роботі нового-старого очільника міста.

Бажаю Вам сил та енергії, зробити кращим усе, що можливо й потрібно покращити, завжди відчувати підтримку однодумців. Вдалого початку й плідної каденції, пане мер! – написала кандидатка.

Подякувала пані Ящук і хмельничанам, які віддали за неї свої голоси на виборах:

Запевняю: ваші голоси не пропали задарма, я залишаюся у місцевій політиці та працюватиму задля вас та розвитку нашого міста. Саме ваша підтримка надала мені такі можливості, тому обіцяю не розчарувати жодного прихильника. Вибори закінчилися, відтак починається найвідповідальніший етап – робота задля доброботу Хмельницької громади! І, як ви здогадалися, — я до нього готова!

З’явилося на сторінці Інни Петрівни й інтригуюче повідомлення у супроводі коротенького відео:

Ніколи не зупиняємося!!! Завжди з добром і на позитиві! Незабаром….))) Цікаво???

Нагадаємо, за попередніми результатами під час місцевих виборів за Олександра Симчишина, як за кандидата на посаду міського голови, проголосували майже 88% виборців, які прийшли на дільниці. Інна Ящук набрала близько 5%. Решта кандидатів – менше 3%.

Автор: Тетяна Новак

Читайте нас у Телеграм , у нашій групі Viber @ПоділляNEWS та InstagramTwitter