Податковим боржникам Хмельниччини обмежили право виїзду за кордон | Поділля News
Новини
Суспільство

Податковим боржникам Хмельниччини обмежили право виїзду за кордон

Станом на початок листопада на виконанні в органах ДВС перебуває понад 11 тисяч узгоджених вимог про сплату боргу (недоїмки) з єдиного внеску на загальну суму 125 мільйонів гривень.

Скорочення податкового боргу є одним із пріоритетних напрямів роботи податківців. Про це під час робочої зустрічі, яка проходила у форматі круглого столу, повідомив заступник начальника Головного управління ДПС у Хмельницькій області Валерій Коновальчук.

«Такий спільний захід має на меті зменшення заборгованості з єдиного внеску і таких бюджетоформуючих платежів як ПДФО, плата за землю, податок не нерухоме майно, інших складових, з яких формується місцева скарбниця. Адже ці надходження направляються на виконання важливих соціальних програм громад та зобов’язань перед громадянами», – зазначив податківець.

З початку поточного року по боржниках, які мають борг понад 10 гривень та вважаються узгодженими, передано на виконання органам ДВС вимог про сплату боргу (недоїмки) по єдиному внеску на загальну суму 63,1 мільйона гривень. По всіх боржниках ініційовано тимчасове обмеження у праві виїзду за кордон.

Станом на початок листопада 2020 року на виконанні в органах ДВС перебуває понад 11 тисяч узгоджених, але не сплачених у встановлені терміни, вимог про сплату боргу (недоїмки) з єдиного внеску на загальну суму 125 мільйонів гривень. Органами ДПС передано понад 70 відсотків суми боргу. В цілому, надходження в рахунок погашення заборгованості за 10 місяців поточного року заходами примусового характеру становлять 14,7 мільйона гривень.

Як зазначила під час розмови начальник управління підрозділу ГУ ДПС в області Оксана Дмитрієва, підрозділами по роботі з податковим боргом по Хмельницькій області платникам податків направлено 13488 вимог про сплату заборгованості по ЄСВ на загальну суму 336,1 мільйона гривень. У тому числі юридичним особам направлено 1939 вимог на суму 186,1 мільйона гривень та 11549 вимог на суму 149,9 мільйона гривень – фізичним особам.

Зокрема, по платниках, у яких станом на кінець місяця, після квартальних нарахувань виникла, зросла або частково зменшилась сума недоїмки зі сплати єдиного внеску (заборгованість зі сплати фінансових санкцій), формуються та направляються платникам податків більше 7 тисяч вимог в місяць на загальну суму близько 100 мільйонів гривень.

Автор: Тетяна Новак

Читайте нас у Телеграм , у нашій групі Viber @ПоділляNEWS та InstagramTwitter