Новини
Бізнес

Роботодавці Хмельниччини потребують працівників різних спеціальностей

З початку року 5,4 тисячі роботодавців Хмельницької області поінформували службу зайнятості про потребу у працівниках. У базі даних налічувалось 27,3 тисячі вакансій. Середній розмір оплати праці становив 6080,7 гривні.

«Зберігається потреба у робітничих професіях. Стійким попитом продовжують користуватися професії сфери торгівлі та послуг, переробної промисловості, транспорту. Окрім того, затребувані менеджери (управителі) в усіх сферах економічної діяльності, бухгалтери, економісти та інженери з досвідом роботи, лікарі», – коментує директор Хмельницького обласного центру зайнятості Сергій Черешня. 

Основні показники діяльності обласної служби зайнятості у січні-листопаді:

  • 18,5 тисячі осіб отримали роботу, в тому числі 13,3 тисячі осіб зареєстрованих безробітних;
  • 3,2 тисячі – брали участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру;
  • 3,2 тисячі – проходили професійне навчання;
  • видано 7 ваучерів для підвищення конкурентоспроможності особам, старшим 45 років;
  • 21 особа отримала виплату допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності.

Станом на 1 грудня 2020 року кількість зареєстрованих безробітних становила 13,3  тисячі осіб, в тому числі 426 військовослужбовців – учасників АТО (ООС), 43 особи з числа внутрішньо переміщених. Актуальними були 1,4 тисячі вакансій, на одну вакансію претендували 9 безробітних. 

Нагадуємо, що база вакансій Хмельницької обласної служби зайнятості є загальнодоступною для усіх користувачів вебсайту. Усі послуги служба зайнятості надає БЕЗКОШТОВНО. Довідки за телефоном (0382) 76-46-42, 65-09-04.

Автор: Тетяна Новак

Читайте нас у Телеграм , у нашій групі Viber @ПоділляNEWS та InstagramTwitter