Новини
Бізнес

«АТБ» визнано лідером рейтингу кращих роботодавців в галузі вітчизняного ритейлу

Результати дослідження міжнародного кадрового порталу grc.ua демонструють, що в 2019–2020 роках компанія «АТБ» посіла найвищі позиції в рейтингу кращих роботодавців у галузі роздрібної торгівлі. Роботу в команді лідера вітчизняного ритейлу вважають привабливою більшість здобувачів вакансій.

За довгі роки діяльності компанія заслужила бездоганну репутацію надійного роботодавця, в тому числі й у нашій області. Переваги працевлаштування в «АТБ» не обмежуються лише стабільною заробітною платою і соцпакетом. Це ще й можливість навчатися безоплатно, щоб стати фахівцем високого рівня, а згодом мати змогу будувати кар’єру.

Мільйони українських громадян цінують «АТБ», як надійного, перевіреного часом постачальника гарантовано свіжих продуктів та якісних товарів першої необхідності за максимально доступними цінами. Магазини найбільшої вітчизняної торговельної мережі кожного дня відвідують понад 4 млн українців, у тому числі й мешканці Хмельниччини. Компанія працює на українському ринку ритейлу вже понад чверть століття і є лідером одразу за багатьма показниками: товарообігом, географією присутності, кількістю магазинів, обсягом сплати податків і зборів. Крім того, корпорація є і найбільшим роботодавцем. На її підприємствах працевлаштовано понад 68 тисяч осіб. Це означає, що десятки тисяч українських родин у 24 областях України, включаючи й Хмельницьку, наразі мають стабільне джерело прибутку.

Міцна команда «АТБ» постійно зростає. Послуговуючись стратегією динамічного розвитку, компанія щороку відкриває приблизно сотню нових супермаркетів, а у 50–60 магазинах проводить модернізацію. Завдяки цьому по всій країні створюють до десяти тисяч конче необхідних зараз нових робочих місць. Навіть у важкому 2020-му, коли весь світ зупинився через пандемію, а економіка країні мала величезні проблеми, прийняли перших покупців 127 нових супермаркетів «АТБ» Нині в 308 населених пунктах України працюють 1205 магазинів цієї мережі. Протягом року були працевлаштовані та почали будувати успішну кар’єру в чималій команді галузевого лідера 5,5 тисяч осіб. Звісно, це важливо і для великих міст, так і для населених пунктів, розташованих на периферії. Безробіття є однією з ключових проблем української економіки. Останніми роками спостерігається масштабний відтік кваліфікованої робочої сили за кордон.

Слід сказати, що кадрова політика компанії спрямована на розвиток найціннішого ресурсу – людського капіталу. Щоб мати в штаті висококласних фахівців (грамотних керівників, продавців та ін.), компанія ще на початку 2000-х років розпочала власним коштом їх навчати. У Дніпрі відкрили перший учбовий центр «АТБ». Згодом аналогічні центри підготовки персоналу з’явилися в Києві, Львові й Одесі. Щорічно в них підвищують кваліфікацію й отримують можливість кар’єрного зростання більш ніж 4000 осіб. Такі кадрові майстерні є гордістю компанії, оскільки вони забезпечують динамічний розвиток якісним кадровим резервом. Цікаво, що понад 85% керівників торговельної мережі «АТБ» свого часу прийшли в компанію на найпростіші посади. Закінчивши навчання, вони стали гарними фахівцями, отже, тепер можуть будувати кар’єру.

Компанія «АТБ» втримала лідерські позиції в рейтингу кращих роботодавців в українській торгівлі. За даними міжнародного кадрового порталу grc.ua (колишній HeadHunter) саме роботу в «АТБ» українці, в тому числі й мешканці Хмельницького, вважають найпривабливішою. Причому йдеться як про професіоналів, які мають багатий досвід, так і про тих, хто шукає перше робоче місце.

Окрім флагмана – торговельної мережі «АТБ-Маркет» – до складу корпорації «АТБ» входять численні підприємства, які займаються управлінням активами, логістикою, виробництвом продуктів харчування. Саме завдяки потужному кадровому потенціалу вони багато років поспіль є лідерами в своїх сегментах бізнесу. Ці компанії безперебійно забезпечують мільйони українців гарантовано свіжими продуктами та якісними товарами першої необхідності, а майже 70 тисячам громадян, серед яких чимало і мешканців нашого міста, надали стабільну роботу.

Лариса Данилець.

Автор: Тетяна Новак

Читайте нас у Телеграм , у нашій групі Viber @ПоділляNEWS та InstagramTwitter