Новини
Події

Хмельницька АЕС підписала меморандум про співпрацю з Нетішинською міською радою

12 лютого в рамках робочого візиту на Хмельницьку АЕС делегація ДП «НАЕК «Енергоатом» завітала до Нетішинської міської ради. Метою візиту стала робоча зустріч, під час якої було підписано меморандум про співпрацю між Нетішинською міською радою та ВП «Хмельницька АЕС» ДП «НАЕК «Енергоатом».

Метою меморандуму є забезпечення активної та плідної співпраці задля стабільного зростання якості життя мешканців міста на основі розвитку економіки, ощадливого ставлення до природного середовища, участі громадськості у процесі прийняття всіх рішень, що стосуються розвитку громади.

Ми сьогодні зібрались для того, щоб реалізувати одне з надважливих завдань – поглиблення співпраці між громадою міста-супутника АЕС і керівництвом Хмельницької АЕС. Питання розвитку міста – це питання комфортного життя нашого персоналу, тому ми цим постійно опікуємося, – зазначив т.в.о. президента ДП «НАЕК «Енергоатом» Петро Котін.

Генеральний директор Хмельницької АЕС Андрій Козюра акцентував увагу на спільному опрацюванні проектів, нормативно-правових документів з питань забезпечення життєвого циклу ядерних установок, які стосуються інтересів Нетішинської міської територіальної громади. Керівник ХАЕС закликав до консолідації спільних зусиль щодо добудови 3 та 4 енергоблоків, розвитку інфраструктури, зміцнення соціально-економічного становища Нетішинської громади.

Підписи під документом поставили генеральний директор ВП ХАЕС Андрій Козюра і секретар міської ради Іван Романюк.

Під час робочої зустрічі Іван Романюк, зокрема,  зазначив, що цей документ є важливим для забезпечення стабільного зростання якості життя мешканців Нетішинської громади та відкритості діяльності виконавчих органів міської ради.

Присутні обговорили актуальні проблеми щодо медичного обслуговування жителів ОТГ, розвитку спорту, здорового способу життя, організації дозвілля, залучення до реалізації мети меморандуму жителів міста, взаємодії з депутатами всіх рівнів.

За матеріалами інформаційного центру ВП “Хмельницка АЕС”

Автор: Тетяна Новак

Читайте нас у Телеграм , у нашій групі Viber @ПоділляNEWS та InstagramTwitter