Хмельничани поскаржилися на черги біля пункту вакцинації | Поділля News
Новини
Суспільство

Хмельничани поскаржилися на черги біля пункту вакцинації

За словами медиків, всім охочим отримати вакцину, призначили конкретний час відповідно до графіка, проте деякі хмельничани таки прийшли заздалегідь, внаслідок чого й утворилися черги.

Приводом для обговорення став допис у мережі Фейсбук хмельничанина Юрія Шведа, який побачив біля поліклініки №1, куди привіз на вакцинацію батька, групу літніх людей, які частково на вулиці, частково у приміщенні чекали своєї черги.

Про вакцинацію в м.Хмельницький. Привіз сьогодні батька, котрому за віком сімейний лікар запропонувала пройти вакцинацію, в поліклініку 1. Хмельницька міська рада, може хтось відповідальний пояснити чому цим людям призначено один час, навіщо збирати так таку кількість людей 80+ в одному місці в тісному приміщені, чому б не робити вакцинацію в тих же поліклініках за місцем проживання, для чого збирати все місто в поліклініку 1? На фото – 11:10, люди яким призначено час на 10:30, частину людей запустили в коридор, решта на вулиці, – написав хмельничанин.

Утворення черг у Хмельницькому міському центрі первинної медико-санітарної допомоги №2 пояснили так:

Вчора у нас був перший день щеплень, можливо, люди зрозуміли, що тільки зранку їм можна приходити. Ми працювали з 10.30 до 14.30 і по амбулаторіях у нас люди були запрошені на певну годину з інтервалом у 5 хвилин. Зранку було холодно, тому не всі люди захотіли чекати на вулиці і зайшли усередину. Оскільки зали очікування на вакцинацію у нас не передбачено нормативною документацією, утворилися трохи черги.

Також додаткового роз’яснила ситуацію, що склалася, регіональна координаторка з вакцинації на Хмельниччині Аліна Костенко. За її словами, хмельничани, які наразі отримують вакцину, це, переважно люди з категорії 80+, які до пунктів вакцинації приїздять із супроводжуючими. Тому, відповідно, людей більше. Крім того, старші люди часто побоюються запізнитися, тому багато хто приїхав до пункту вакцинації із запасом часу. Що, зрештою, й спричинило утворення черг.

Про особливості вакцинації на Хмельниччині дізнавайтеся сьогодні під час перегляду ефіру на каналі “Наголос” о 16.00

Автор: Тетяна Новак

Читайте нас у Телеграм , у нашій групі Viber @ПоділляNEWS та InstagramTwitter