Новини
Суспільство

На Хмельниччині безробітних навчають на замовлення роботодавців

Дуальна форма здобуття професійної освіти, яку впроваджує державна служба зайнятості на Хмельниччині, передбачає поєднання навчання у закладах освіти з навчанням на підприємствах, в установах та організаціях. У такий спосіб безробітні разом з новою професією отримують практичний досвід застосування здобутих навичок.

Коштом Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття, Державна служба зайнятості організовує професійне навчання зареєстрованих безробітних на замовлення роботодавця у закладах професійної (професійно-технічної), фахової передвищої, вищої освіти, на підприємствах, в установах та організаціях, або безпосередньо у роботодавця – замовника кадрів.

Дуальна форма здобуття професійної освіти передбачає поєднання навчання у закладах освіти та на підприємствах, в установах та організаціях з метою отримання здобувачами освіти практичного досвіду застосування компетентностей та їх адаптації в умовах професійної діяльності.

Ефективність та результативність навчання безробітних за дуальною формою, гарантована, адже воно передбачає врахування особливостей та специфіки виробництва, а весь навчальний процес супроводжують досвідчені педагогічні працівники та наставники від роботодавця. А поєднання отриманих теоретичних знань з практичним досвідом роботи на одному чи кількох підприємствах, дає змогу безробітному адаптуватися на робочому місці, а роботодавцю – отримати кваліфікованого фахівця.

Цьогоріч 13 зареєстрованих безробітних за направленням Хмельницької обласної служби зайнятості приступили до навчання за дуальною формою за професією «тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва» на базі Львівського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. З них 8 безробітних підвищують кваліфікацію на категорію Е1, Е2, а  5 безробітних – на категорію Н.

За інформацією Хмельницького обласного центру зайнятості

Автор: Адміністратор сайту

Читайте нас у Телеграм , у нашій групі Viber @ПоділляNEWS та InstagramTwitter