Новини
Офіційно

Громади Хмельниччини отримали 1,8 мільярда гривень податків

Така сума надійшла протягом першого кварталу 2021 року до місцевих бюджетів Хмельницької області. Загальна сума отриманих територіальними громадами податків та зборів порівняно з трьома місяцями минулого року більша на 187 мільйонів гривень.

Як зазначають у податківців, розписи бюджетних призначень, затверджених місцевими радами, виконано на 110,4 відсотка. Додаткові надходження до скарбниць громад в абсолютній сумі склали майже 175 мільйонів гривень.

Топовим податковим платежем, які формують доходи громад Хмельниччини, став податок на доходи фізичних осіб. Завдяки задекларованій праці жителів області сума сплаченого ПДФО досягла 1,3 мільярда гривень, що на 182 мільйони гривень перевищує результат аналогічного періоду минулого року.

Більшість господарюючих суб’єктів відповідально ставиться до сплати податків, своєчасно і в повному обсязі. Водночас для забезпечення фінансової самостійності і спроможності громад податкова служба налагодила системний обмін інформацію з органами місцевої влади про використання землі, реальні робочі місця, виплату заробітної плати та втілювані бізнес-проекти, – коментують результати роботи у податковій службі області

Нагадаємо, що з початку року на Хмельниччині податкові платежі до бюджетів усіх рівнів склали 3,5 мільярда гривень.

За інформацією ГУ ДПС у Хмельницькій області

Автор: Тетяна Новак

Читайте нас у Телеграм , у нашій групі Viber @ПоділляNEWS та InstagramTwitter