Новини
Офіційно

Обсяг будівельних робіт на Хмельниччині зріс на сорок відсотків

Обсяг виробленої будівельної продукції (виконаних будівельних робіт) підприємствами області в січні-березні становив 668,1 мільйона гривень. Індекс будівельної продукції у порівнянні з першим кварталом 2020 року становив 140,8 %. Темп зростання за березень дещо знизився: за перші два місяці фіксувалося збільшення в півтора раза.

Більш ніж половина від загального обсягу припало на інженерні споруди – 369,2 мільйона. Причому зростання становило понад 2,3 раза. Активність в  цій сфері призвела до скорочення робіт у будівлях: виконано на 3,8 % менше; причому в житлових будинках виконано чверть від усіх робіт на суму 157,8 мільйона гривень, що на сім відсотків більше, ніж у січні-березні минулого року.

Нове будівництво склало 42 відсотки від загального обсягу виробленої будівельної продукції, ремонт (капітальний та поточний) – 45,8 %, реконструкція та технічне переоснащення – 12,2 %, повідомили в Головному управлінні статистики у Хмельницькій області.

Таке стрімке відновлення будівельної галузі особливо приємно після минулорічного провалу. Торік галузь впала майже на п’ятнадцять відсотків. Найбільший спад фіксувався в роботах на нежитлових спорудах – на чверть. У житловому секторі падіння становило 8,5 %.

Стокове зображення від Depositphotos

Автор: Костянтин Зварич

Всі новини на одному каналі в Google News 
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook