Новини
Бізнес

День поля у «Контінентал Фармерз Груп»: ділилися досвідом та запрошували до партнерства

«Контінентал Фармерз Груп» провела День поля, на якому спеціалісти Компанії продемонстрували технології точного землеробства в дії. У заході взяли участь партнери та колеги-аграрії «Контінентал». Вони дізналися про останні інновації в агросфері, обмінялися практичним досвідом у вирощуванні сільськогосподарських культур та мали змогу укріпити і розвинути співпрацю з агрохолдингом у межах партнерської програми «Контінентал».

Генеральний директор «Контінентал Фармерз Груп» Георг фон Нолкен зазначив, що одна з основних цілей заходу — побудова взаємовигідних партнерських відносин з місцевими агровиробниками, з якими «Контінентал» готовий не лише ділитися досвідом та експертизою, але й на партнерських умовах надати доступ до своєї матеріально-технічної бази: елеваторів, якісного насіння власного виробництва, сучасної техніки.

«Нашим партнерам-фермерам ми пропонуємо послуги елеваторів, допомогу в реалізації вирощеного врожаю за найвигіднішими цінами, якісне насіння, засоби захисту рослин, агрономічну експертизу. Ми відкриті до співпраці та хочемо розвиватися разом, — сказав Георг фон Нолкен. — Також сьогодні ми ділимося своїм досвідом впровадження технологій точного землеробства. Завдяки сучасним методам, підходам і технічним засобам можна не лише мінімізувати затрати, а й отримати відчутний економічний ефект. Минулого сезону ми переконалися в цьому на практиці й сьогодні поділилися цим досвідом з колегами-аграріями».

У «Контінентал Фармерз Груп» впровадження точного землеробства відбувалося впродовж семи етапів, які, у свою чергу, можна умовно розділити на три блоки. Перший — культура виробництва. Під час його презентації спеціалісти «Контінентал» продемонстрували, яку роль відіграють сучасні технології у підвищенні ефективності виробництва: цифрові контури полів, паралельне водіння; контроль напрямків технологічних операцій, відключення секцій сівалок та обприскувачів, робота з технічною колією.

Другий блок — власне точне землеробство. Йдеться про: агрохімічне обстеження ґрунтів, контроль за переущільненням землі, оцінку якості технологічних операцій, створення карт-завдань для техніки, картування врожайності, супутниковий моніторинг, скаутинг, метеомоніторинг.

Третій блок — процеси  автоматизації: локальна робота на полі, зональна технологічна карта, яка відображає і адаптується під особливості і потреби не лише кожного конкретного поля, а й окремих його ділянок.

Гості заходу відвідали виставку сільськогосподарської техніки та устаткування для точного землеробства, які «Контінентал Фармерз Груп» використовує в роботі. Були представлені сівалки точного посіву, системи внесення рідких добрив, системи автопілотування, комплекти модернізації обприскувачів для руху по міжряддю, системи телематики, змішувальні станції, системи обліку й контролю та інші.

У межах заходу учасникам також продемонстрували роботу сівалки, повністю обладнаної системами Precision Planting. Тестували різні налаштування притискних зусиль, швидкість посіву, роботу системи автоматичного відключення секцій сівалки.

Автор: Адміністратор сайту

Всі новини на одному каналі в Google News 
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook