Новини
Бізнес

«АТБ» у курортних містах України: гарантована якість зробить відпустку незабутньою

Багато хто з мешканців Хмельниччини зараз планує літню відпустку, збирається у туристичну мандрівку чи до моря. З огляду на те, що подорожі до закордонних курортів через пандемію пов’язані з безліччю ризиків, все більше українців віддають перевагу гірським маршрутам західних регіонів України або морським пляжам її південних областей.

Який би відпочинок не обрав мандрівник, одним із ключових питань, а також головною статтею витрат залишається харчування. З одного боку, воно повинно бути якісним і безпечним, з іншого — максимально економним.

Провести незабутню відпустку, не витративши всі сімейні кошти, допоможе найбільша торговельна мережа країни – «АТБ». Добре знайомі мешканцям Хмельниччини комфортні супермаркети «АТБ» сьогодні відкриті практично в кожному куточку України: і на південних курортах, і в привабливих для туристів західних областях. Компанія понад п’ять років активно розширює тут свою мережу. З 2016 року на півдні та заході країни відкрили вже 72 інноваційних магазини «АТБ». У планах корпорації на 2021-й побудувати тут ще десять комфортних сучасних супермаркетів нового формату. Нові дискаунтери зводять і в обласних містах, таких як наш Хмельницький, і в невеличких курортних населених пунктах. Саме тому українські туристи всюди можуть придбати звичні, гарантовано свіжі продукти та товари першої необхідності за максимально доступними цінами.

Переваги магазинів «АТБ» у курортних і туристичних містах країни важко переоцінити. Якщо говорити про туризм у західних регіонах, то широка присутність тут супермаркетів лідера вітчизняного ритейлу позбавляє потреби везти з дому величезний рюкзак з продуктами, до того ж вони можуть зіпсуватися на спеці. Все потрібне варто купити, прибувши на місце. Це важливо і для приморських курортів, де питання безпечного харчування (особливо в літній період) є дуже актуальним.

Влітку в магазинах «АТБ» з’являється чималий вибір товарів так званого сезонного асортименту. За мінімальну ціну тут можна придбати практично все, що може стати в пригоді для відпочинку на морському узбережжі чи під час подорожі горами. У супермаркетах цієї торговельної мережі сьогодні понад 3,5 тис. найменувань продукції, якість якої підтверджена міжнародними сертифікатами. Контроль якості в «АТБ» проводять дуже уважно. У компанії створили багаторівневу систему контролю якості європейського зразка. Регулярно проводять суворі внутрішні перевірки: планові і позапланові. Більше тисячі товарів щомісяця беруть з поличок магазинів і спрямовують їх до лабораторій на ретельну експертизу.

Вартість будь-якого товару в «АТБ», у тому числі й у Хмельницькому, завжди нижча за середньоринкову на 10–15%. Компанія отримує прибутки не за рахунок націнки, а завдяки колосальним обсягам товарообігу. До того ж постійні акції («Товар тижня», «Товар дня» і т. д.) дозволяють клієнту економити на купівлі продуктів до 50%. Це стосується як продукції українських виробників, так і імпортних делікатесів. Важливо розуміти, що досягають такої економія не через нижчу якість. «АТБ» має принципове правило – працювати з виробниками без посередників, тож пропонує клієнтам помірні ціни. Компанія володіє солідним власним парком вантажних авто (сформовано 7 колон), мультитемпературними складськими центрами європейського зразка й однією з найбільш розвинених логістичних інфраструктур в країні. Це дозволяє ефективно керувати товаропотоком, планувати поставки в кожен із магазинів «АТБ», яких налічується 1230 у 318 населених пунктах країни. Мережа охоплює всі 24 області України, включаючи й Хмельницьку.

Компанія активно впроваджує інновації та клієнтські сервіси. Минулого року відкрився перший в країні інтернет-магазин «АТБ» повного циклу. Також були запущені сервіси попереднього замовлення й швидкої кур’єрської доставки продуктів службою Glovo (в 28 населених пунктах). Випущено пластикову платіжну картку АТБ-Pay, яка об’єднує всі переваги картки Visa Gold. Вона максимально зручна для використання і безоплатна для здійснення будь-яких транзакцій.

Найближчим часом також створять мобільний додаток «АТБ», який поєднає у собі корисні діджитал-рішення.

Світлана Глущенко

Автор: Адміністратор сайту

Всі новини на одному каналі в Google News 
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook