Команда ХАЕС виборола бронзу веломарафону «100 ВЕЛОwatt»

У вихідні у Вараші відбувся V ювілейний веломарафон «100 ВЕЛОwatt», який цьогоріч зібрав близько 300 спортсменів та аматорів з різних куточків України та з-за кордону. Серед них і команда Хмельницької АЕС.

Організаторами спортивного заходу виступили Рівненська АЕС, Організація молоді ППО підприємства за підтримки профспілкового комітету НАЕК «Енергоатом», партнерів та спонсорів.

Траса веломарафону розпочалася на пристанційній площі РАЕС. Шлях був різноманітним та мальовничим, однак, не легким. Проїхавши 100 кілометрів дистанції, спортсмени фінішували на території «Білого озера».

За результатами велозмагань команда Хмельницької АЕС здобула почесне третє місце. В категорії «Жінки 35+» капітан команди, інструктор навчально-тренувального центру Вікторія Васільєва виборола золото, а інженер цеху теплової автоматики та вимірювань Олександра Жебель – бронзу. В абсолюті серед жінок третє місце дісталося нетішинці Марії Харитоненко.