Новини
Суспільство

У містах Хмельниччини замість реклами наркотиків на стінах з’явилися написи про любов

26 червня відзначається Міжнародний день боротьби з наркоманією та незаконним розповсюдженням наркотиків. З цієї нагоди напередодні по всій Хмельниччині пройшли ініційовані поліцією акції по замальовуванню адрес телеграм-каналів з продажу наркотиків. Замість них на стінах з’явилися інші, життєствердні слова.

Працівники Управління боротьби з наркозлочинністю в Хмельницькій області разом з представниками хмельницького осередку Міжнародної антинаркотичної асоціації, представниками освіти, соціальних служб та їхніми дітьми взяли до рук балончики з фарбою і замальовували в місті написи, які пропагують купівлю наркотиків через мережу інтернет.

Схожі заходи відбулися в усіх куточках області. До них, окрім поліцейських, долучились члени громадських формувань, активісти, ХОМівці.

«Соль», «фен», «спайси» – такі написи можна доволі часто побачити на парканах та будівлях в усіх куточках нашої держави. Саме вони закликають молодь купувати наркотики через мережу інтернет та популярні месенджери,зазначають у поліції Хмельниччини.

Працівники комунальних служб не завжди оперативно замальовують такі написи на стінах, тож правоохоронці та громадські активісти час від часу проводять подібні акції та закликають усіх громадян не бути байдужими і долучатися до знищення такої негативної реклами.

Завдяки проведеній акції у місті та області замість адрес телеграм-каналів з продажу наркотиків з’явились життєствердні написи «Живи!», «Радій!», «Кохай!».

Автор: Тетяна Новак

Всі новини на одному каналі в Google News 
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook