Новини
Суспільство

Хмельницька обласна служба зайнятості запрошує роботодавців до співпраці

Сьогодні кількість роботодавців, які звертаються по допомогу в укомплектуванні вакансій, зростає. Наразі Хмельницька обласна служба зайнятості співпрацює з понад 25 тис. роботодавцями.

З початку року 3,6 тисячі роботодавців поінформували службу зайнятості про потребу у кваліфікованих працівниках в області. В базі даних Хмельницької обласної служби зайнятості налічувалось 16,7 тисячі вакансій. Рівень укомплектування вакансій по області, завдяки співпраці з роботодавцями та роботі кар’єрних радників, становить 59%. 

Що може  запропонувати роботодавцям служба зайнятості?

  • Якісний та оперативний підбір персоналу.
  • Організацію співбесіди з шукачами роботи – в режимі онлайн чи офлайн.
  • Професійне навчання безробітних на замовлення роботодавця під конкретне робоче місце. 

Щоб оптимізувати всі ці процеси та суттєво зекономити час, на вебсайті служби зайнятості є можливість створити електронний кабінет роботодавця. Цей застосунок дозволяє переглядати резюме шукачів роботи з будь-якого гаджета, відслідковувати, як укомплектовуються вакансії на підприємстві, створювати пропозиції роботи та передавати їх для подальшої модерації та розміщення на сайті тощо. Всі ці послуги – безплатні.

Консультацію можна отримати у відділі організації надання послуг роботодавцям Хмельницького обласного центру зайнятості за номером (0382) 79-57-40 або в будь-якому центрі зайнятості чи філії Хмельницького ОЦЗ.

За інформацією Хмельницького обласного центру зайнятості

Стокове зображення від Depositphotos

Автор: Тетяна Новак

Всі новини на одному каналі в Google News 
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook