Новини
Інфраструктура

У Хмельницькому встановили ще одну нову зупинку

Новий павільйон для очікування громадського транспорту встановили на вулиці Красовського, біля обласної лікарні. Там, зокрема, курсує тролейбус №4а.

Нова зупинка має вже звичний для хмельничан вигляд – таких у місті встановлено вже чимало. Незабаром подібні з’являться також на зупинці “Філармонія” та біля Катіона, повідомляють у групі у Фейсбук Хмельницький Development.

Нагадаємо, на вулиці Кам’янецькій наразі тривають роботи з розширення дороги та облаштування заїзної кишені довжиною 70 метрів. За інформацією Хмельницької міської ради, біля філармонії планують встановити два павільйони для очікування, оснащені камерами відеоспостереження та 4 світильниками. Також тут постелять тактильну плитку та встановлять пандус.

Що до камер відеоспостереження, то на нових зупинках вони не зайві, зважаючи на звичку деяких хмельничан трощити та нівечити елементи інфраструктури у місті, як це сталося нещодавно з зупинкою на вулиці Козацькій, де невідомі особи розбили один зі скляних елементів павільйону.

Автор: Тетяна Новак

Всі новини на одному каналі в Google News 
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook