«Поліція діалогу» Хмельниччини представила річні підсумки роботи
Правоохоронці підрозділів превентивної комунікації з усіх регіонів України, відомі громаді, як «поліція діалогу», провели дводенну семінар-нараду.
Семінар, який проходив у Кам’янець-Подільському, мав на меті обговорення результатів діяльності за чотири роки існування, обмін досвідом та отримання нових знань від канадських колег.
Вперше поліціянти «діалогу» з’явилися у правоохоронних органах у вигляді експериментального проєкту та складалися виключно з «добровольців» – працівників поліції.
Майбутні переговорники на додаток до основних функціональних обов’язків, після проходження спеціального навчання, почали виконувати дану функцію під час забезпечення правопорядку у ході проведення масових заходів зі значним ступенем ризику.
Даний проект отримав гідну оцінку громади та іноземних партнерів, адже довів свою ефективність.
Так, учасники різноманітних акцій протесту і масових заходів у разі виникнення конфліктів чи непорозумінь шукали допомоги та йшли на контакт саме з працівниками поліції діалогу.
У зв’язку з цим керівництвом Національної поліції України прийнято рішення про введення відповідних підрозділів у штатну структуру поліції.
Під час семінар-наради учасники не лише обмінювалися досвідом та підбивали підсумки, а й мали можливість отримати нові знання у сфері кризових комунікацій від колег з Канадської поліцейської місії в Україні.
Родзинкою заходу стала презентація офіційного брендбуку поліції діалогу. Поліціянтів підрозділів превентивної комунікації у натовпі можна буде впізнати не лише за спеціальними жилетами, а й за фірмовим стилем: власним логотипом і службовим одягом.
Зауважимо, що оперативники Хмельниччини затримали чоловіка, якого підозрюють в замаху на вбивство.
Автор: Ольга НікітінаВсі новини на одному каналі в Google News
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook