Новини
Офіційно

На Хмельниччині підприємець «забув» повідомити податківців про найнятих працівників

Під час інспекційного відвідування фізичної особи-підприємця, що здійснює діяльність, пов’язану з виготовленням виробів з бетону, встановлено факт порушення трудового законодавства стосовно 3 працівників в частині оформлення трудових відносин.

Трудові договори у письмовій формі між працівниками та фізичною особою підприємцем не укладено, до початку допуску працівника до роботи своєчасно не подано відповідного повідомлення про прийняття на роботу до органів ДПС.

За результатами інспекційного відвідування ФОПу внесено припис про усунення виявлених порушень та попередження про відповідальність за порушення законодавства про працю. У разі невиконання вимог припису, щодо укладення трудових відносин з працівниками, фізичній особі підприємцю за кожного неоформленого працівника загрожують штрафні санкції. За допуск одного працівника до роботи без належного оформлення трудових відносин передбачено штрафні санкції у розмірі 10 мінімальних заробітних плат.

У Головному управлінні ДПС у Хмельницькій області нагадують про інспекційну кампанію щодо виявлення незадекларованої праці на території краю. До перевірок залучені фахівці Головного управління ДПС у Хмельницькій області та Управління Держпраці. Спільні заходи у першу чергу базуються на проведенні інформаційно-роз’яснювальної роботи із суб’єктами господарювання всіх форм власності щодо недопущення до роботи працівників без належного оформлення трудових відносин.

За інформацією ДПС у Хмельницькій області

Стокове зображення від Depositphotos

Автор: Тетяна Новак

Всі новини на одному каналі в Google News 
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook