Новини
Суспільство

Школярка з Хмельницького віддала своє волосся на благодійність

Зробити стильну зачіску та, заодно, допомогти тим, хто цього потребує, вирішила юна хмельничанка Аліна Стебло. Дівчина долучилася до всеукраїнської ініціативи «Hair for Share», покликаної допомогти онкохворим дітям, які внаслідок хіміотерапії втрачають волосся.

13-річна Аліна – художниця і гімназистка – розповідає, що одразу погодилась підтримати ініціативу і, як випала можливість, одразу домовилась з перукарем.

«Маю надію, що мій жест підтримки комусь допоможе», – каже школярка.

За словами мами дівчинки Лесі Стебло, вона пишається таким кроком доньки.

«Внаслідок хіміотерапії дітки втрачають волосся і з’являється психологічний дискомфорт: зміна звичного образу, незручність вийти «на люди» без волосся. Виготовлення індивідуальної перуки зазвичай занадто дороговартісне для сімей, які всі кошти витрачають на лікування. Саме тому внесок моєї доньки може стати для маленького пацієнта чи пацієнтки бажаним подарунком», – розповідає Леся Стебло

Майстриня, яка робила зачіску дівчинці, розповіла, що підлітки часто кардинально змінюють зовнішність, обстригаючи довге волосся, але до такої доброї справи вона долучається вперше.

В середньому, щоб виготовити одну перуку, потрібно обстригти волосся 3-4 дівчатам чи хлопцям. Волосся має бути не менше 35 см та бути доглянутим. Онкохворим діткам зазвичай підходять перуки лише з натурального волосся, оскільки на синтетичні матеріали у них може бути алергія. Щоб долучитися до благодійної справи, заходьте на офіційну сторінку проєкту «Hair for Share» у соцмережі.

Нагадаємо, вже не вперше діти на Хмельниччині жертвують волоссям заради того, аби допомогти своїм одноліткам.

Автор: Наталя Кошай

Всі новини на одному каналі в Google News 
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook