Новини
Бізнес

На Хмельниччині зросли поставки електроенергії бізнесу

Протягом семи місяців 2021 року клієнти ТОВ «Хмельницькгаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», наростили споживання електричної енергії з 1500 кВт/год у січні до 304 тисяч кВт/год у липні.

Наразі компанія забезпечує електроенергією більше сотні споживачів. З них 90% складають представники бізнесу, решта – бюджетні організації. Сукупні обсяги поставок цьогоріч перевищили 675 тисяч кВт/год.

Газ наша компанія постачає понад шість років, а електроенергію – лише рік. Однак у нас є свої плюси у новій сфері. Перевага співпраці з нами – можливість купівлі одразу двох енергоресурсів у одного постачальника. У рамках пакетної пропозиції клієнта обслуговує один персональний менеджер з газу та електроенергії, який оперативно формує рахунки й акти виконаних робіт, дозамовляє необхідні обсяги енергоресурсів та вносить зміни у договори. Очевидно, що для споживачів це зменшує витрати часу, а для бізнесу час – це гроші, – зауважує директор ТОВ «Хмельницькгаз Збут» Андрій Левицький.

Також у компанії пропонують три окремі тарифні пакети на поставки електроенергії з різними умовами оплати: передплата, післяплата та подекадна оплата.

За словами Андрія Левицького, сучасною філософією у відносинах між компанією та клієнтами є індивідуальний підхід до розрахунку ціни, аби бізнес отримував кращі умови для зростання і розвитку. Тому ціна на енергоресурс визначається ринковими факторами та обсягами споживання, а штрафи за небаланси, навіть якщо вони з’являються за підсумками місяця, не виставляються.

До того ж, відповідаючи на запити клієнтів, «Хмельницькгаз Збут» спростив сплату за електроенергію – від червня нинішнього року розрахуватися за послугу розподілу можна також через компанію.

На вимогу часу для представників бізнесу працює Особистий кабінет 104 Бізнес Онлайн. Сучасна сервісна платформа дозволяє замовляти й коригувати потрібні обсяги енергоресурсів та контролювати документообіг онлайн.

Детальніше дізнатися про умови придбання електроенергії допоможе сайт ТОВ «Хмельницькгаз Збут» – https://km.gaszbut.com.ua/business.

Замовити послугу електропостачання можна за телефоном: 063-079-777-4, або онлайн за посиланням: https://km.gaszbut.com.ua/customer-business. Нагадаємо, ТОВ «Хмельницькгаз Збут» отримав ліцензію на постачання електричної енергії юридичним і фізичним особам-підприємцям у червні минулого року. Компанія вже понад шість років працює на енергетичному ринку та завжди надійно виконує свої зобов’язання перед усіма категоріями споживачів.

Автор: Тетяна Новак

Всі новини на одному каналі в Google News 
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook